Czy rozmiar penisa wpływa na jakość seksu

Czy rozmiar członka rzeczywiście jest gwarancją udanego seksu i słusznie spędza sen z powiek mężczyzną ? Czy ich partnerki są zadowolone? Jaki wywiera wpływ na jakość naszego seksu?

Od dawnych czasów wszystkie cywilizacje otaczały ogromną czcią tak samo żeńskie jak i męskie narządy płciowe. Członek zarówno na rysunkach a także rzeźbach był przedstawiany w pokaźnych rozmiarach. Zjawisko to przez wieki wytworzyło ogólną opinię, że wielkość penisa jest atrybutem damskiego pożądania i i męskiej siły. W chwili teraźniejszej dzisiejszych czasach od początkowych lat szkolnych porównujemy się z innymi ludźmi . Kwestie te dotyczą różnych kategorii życia : ten dostał lepszą ocenę, a ten strzelił więcej bramek. Z biegiem lat porównujemy kto miał więcej kobiet, samochodów, dochodu.

jakość seksu

W końcu przychodzi taki czas, kiedy chcemy porównać także długość swojego członka i zobaczyć jak wypada na tle innych. Rzecz jasna nie w sposób bezpośredni, jednak gdyby tylko mamy ku temu sposobność długo się nie zastanawiając zerkamy ukradkiem w głębi serca licząc, że nasz nie będzie mniejszy. Teraz pora zastanowić się po co właściwie tak robimy? Odpowiedz jest prosta to obecne pokolenie kreuje przekonanie, że duży rozmiar jest pożądaną cechą – duży zawsze może więcej. Kobiety znacznie chętniej wybierają sobie wysokich mężczyzn, a panowie kupują większe auta. Takich przykładów można wymieniać mnóstwo.

Nie dziwi więc, że wielu mężczyzn twierdzo, że mały członek nie może zadowolić i dać przyjemności kobiecie. Kiedy mężczyzna nie jest w stanie zagwarantować partnerce orgazmu cierpi na tym zarówno jego ego ale także psychika. Bo jak można wytłumaczyć sobie, że bycie świetnym kochankiem nie ma dla pań znaczenia? Zakompleksiony facet często zachowuje się w sposób nienaturalny, jest częściej spięty i pełen stresów nie potrafiąc zaakceptować samego siebie co jeszcze bardziej prowadzi do osłabienia reflacji partnerskiej. Kompleks małego członka powstaje z atawistycznego sposobu myślenia, ponieważ ,, jeśli są hojniej obdarzeni przez naturę, to moje szanse maleją lub nie mam ich w ogóle”.

jakość seksu

W sytuacji gdy mężczyzna podczas stosunku nie widzi kompletnie żadnej reakcji ze strony partnerki jego głowę zasypuje lawina czarnych myśli – czy ona czerpie jakąkolwiek satysfakcję z seksu? Rozmiar wbrew powszechnej opinii ma mniejsze znaczenie dla pań niż dla mężczyzn. Średni rozmiar penisa to granica 10 – 15 cm i długość ta jest zdecydowanie wystarczająca do odbycia stosunku seksualnego. Duża cześć pań potwierdza, że większą uwagę przywiązuje do obwodu członka,gdyż grubszy członek lepiej wypełnia pochwę. W związku z tym znacznie silniej może pobudzać kobiece zakończenia nerwowe. Podsumowując odpowiedz na pytanie czy rozmiar członka wpływa na jakość stosunku seksualnego nigdy nie będzie jednoznaczna. Nie jest to czynnik decydujący o całkowitej satysfakcji seksualnej , aczkolwiek mały członek nie jest w stanie w pełni zaspokoić kobiecych potrzeb.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Problem z erekcją doskwiera coraz młodszym mężczyzną!

Panowie bez większych problemów potrafią pogodzić się ze swoją łysiną czy też duże, odstające uszy. Jednak jeśli rozmiar penisa to kwestia której nie jesteś w stanie przeskoczyć i wiesz, że to atrybut, który podniesie Ci samoocenę a także doda męskości warto pomyśleć nad środkami farmaceutycznymi. Producenci ściągają się w produkcji coraz to nowszych środków nieinwazyjnie i skutecznie powiększających członka. Pamiętajmy jednak aby sięgać } wyłącznie po te sprawdzone, których receptura jest znana i w pełni opisana na opakowaniu bądź witrynie producenta. W Internecie można znaleźć wiele podróbek, które nie tylko nie mają żadnego działania ale często wywołują niepożądane reakcje organizmu. Nie warto załamywać rąk i popadać w kompleksy, ponieważ nie ma takiej rzeczy, której człowiek nie może zmienić!

PENISIZEXL TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA

jakość seksu

 

PeniSizeXL to produkt, który stosują internauci i to oni wystawili tym pastylką tak dobrą opinię. Nie bez znaczenia także środek ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co interesujące, nie tylko faceci zadowoleni są z rezultatów… ale przede wszystkim ich partnerki! Spełniona kobieta to kobieta szczęśliwa.

 

 

 

Najlepszy środek na powiększenie penisa >> ZOBACZ