Problem z utrzymaniem erekcji w młodym wieku

Szybkie i łatwe osiągnięci wzwodu ma duże znaczenie aktywności seksualnej, tak ważnej w codziennym życiu. Nic więc dziwnego iż panowie zmagający się z tym problemem są sfrustrowani oraz brakuje im pewności siebie.

Czym jest erekcja?

Erekcja to wypełnienie ciał jamistych penisa krwią, przez co zyskuje on większą sztywność, a także zwiększa się jego rozmiar. Zjawisko to nazywane jest również wzwodem. Stanowi on niezbędny element do odbycia stosunku płciowego. Poprzez napływ krwi członek zwiększa swój rozmiar. Sytuacja ta prowadzi do uciskania tętnic i zamykania ich światła. Mechanizm ten gwarantuje zatrzymanie krwi wewnątrz prącia i utrzymanie odpowiedniego wzwodu niezbędnego w trakcie stosunku płciowego. Po orgazmie następuje rozkurcz naczyń co prowadzi do ponownego wycofania krwi do krwiobiegu i zatrzymaniem wzwodu.

Problem z utrzymaniem erekcji w młodym wieku

Erekcja u chłopców to etap w drodze osiągnięcia pełnej płciowej dojrzałości. Na samym początku wzwód może być wstydliwym dyskomfortem, ponieważ pojawia się niekontrolowanie. Nie musi być tez ściśle związany z podnieceniem seksualnym, lecz występuje mimowolnie. Zaburzenia wzwodu poniżej 26 roku życia a więc w młodym wieku pojawiają się częściej niż może się wydawać. W wielu przypadkach występuje ono na tle psychologicznym, na skutek długotrwałego stresu, objaw związanych z odbyciem stosunku bądź też z braku doświadczenia w tej sferze.

Wyróżnia się trzy rodzaje zaburzeń erekcji

Zaburzenia organiczne

Zaburzenia psychogenne

Zaburzenia organiczno – psychogenne

Zaburzenia organiczne – związane są ze złą budową członka, uszkodzeniem naczyń bądź nerwów a także problemami hormonalnymi. Ponadto do tej grupy zaburzeń zalicza się cukrzyce, nadciśnienie czy stwardnienie rozsiane.

Zaburzenia psychogenne – należą do nich min. problemy w związku, lęk przed niechcianą ciążą bądź chorobami, długotrwały stres, brak pewności siebie

Problemy z rekcją w młodym wieku wiążą się także z nadmiernym spożyciem alkoholu, paleniem tytoniu oraz przyjmowaniem narkotyków. Do czynników zwiększających ryzyko dysfunkcji zaliczamy również otyłość i siedzący tryb życia.

Problemy z utrzymaniem erekcji w młodym wieku leczenie

Problem dotyczący utrzymania rekcji w młodym wieku powinno rozpocząć się od leczenia naturalnymi metodami. Należy upewnić się czy nasza masa ciała jest odpowiednia, a dieta wzbogacona o naturalne afrodyzjaki. Młodzi mężczyźni niestety często wstydzą się powiedzieć komukolwiek o swoich kłopotach łóżkowych. Większość z nich na własną rękę szuka sposobu na rozwiązanie tej wstydliwej  sytuacji.  Tabletki na potencję bez recepty są najchętniej stosowaną metodą mającą na celu poprawić komfort życia mężczyzny.

Warto także urozmaicić swoją codzienną dietę. Do składników które należy wprowadzić do menu należą truskawki, szparagi czy awokado. Przyprawy po jakie warto sięgać zaś to imbir, cynamon oraz kardamon. W diecie nie powinno zabraknąć również czekolady czy owoców morza. Dodatkowo warto ograniczyć spożywanie alkoholu i palenie papierosów. Preparaty roślinne, a także zioła mają dobroczynny wpływ na zwiększenie seksualnych możliwości mężczyzn. Należą do nich min. żeń-szeń bądź lubczyk. Dobrze wprowadzić także codzienną i regularną aktywność fizyczna.

Problem z utrzymaniem erekcji w młodym wieku

W związku z tym iż organizm młodego mężczyzny ma znacznie lepsze możliwości regeneracyjne, kłopot z zaburzeniem wzwodu można skutecznie zahamować stosując się do wyżej wymienionych porad. Zmiana trybu życia, diety czy ograniczenie używek ma ogromny wpływ na przywrócenie funkcji seksualnych.

VigraFast najskuteczniejsze tabletki na potencje

vigrafast

 

VigraFast totabletki które stosują internauci i to oni dali im tak pozytywną rekomendację. Nie bez znaczenia także środek ten zajmuje najwyższe miejsce w rankingu! Co interesujace, nie tylko panowie zadowoleni są z efektów… ale głównie ich partnerki! Zaburzenie erekcji aktualnie nie stanowi zbyt dużegoo problemu i z całą pewnością nie może odbierać radości życia.

Najskuteczniejsze tabletki na potencję >> ZOBACZ