Powiększenie prącia i najskuteczniejsze metody

Pytanie, które od wieków zadają sobie mężczyźni to czy rozmiar ma znaczenie? Zazwyczaj panie jak i panowie odpowiadają, że nie. Mimo to myślimy coś zupełnie innego. Statystyczne badania przeprowadzone wśród mężczyzn potwierdzają, że ponad 70 % z nich nie jest zadowolonych z rozmiaru prącia.

Chirurg plastyk operację powiększenia członka może wykonać na kilka sposobów w zależności od decyzji pacjenta. Dwa z nich są jak najbardziej bezpieczne, trzeci zaś wiąże się już z pewnymi komplikacjami.

Kwas hialuronowy

Powiększenie członka kwasem hialuronowym powala na przedłużenie go o około 3 cm i podobne pogrubienie. Wszystko jednak zależy od początkowej wielkości przyrodzenia. Zabieg przeprowadzany jest w miejscowym znieczuleniu. Pacjent nie odczuwa więc żadnego bólu ani dyskomfortu. Lekarz przy pomocy specjalistycznej igły wprowadza substancję pod skórę. Efekty widoczne są od zaraz. Mogą pojawić się lekkie zasinienia i zaczerwienienia w miejscu ostrzyknięcia jednak to normalna , krótkotrwała reakcja.

Powiększenie prącia

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka w związku z tym nie ma obaw o niepożądane efekty. Niestety kwas jest substancją ulegająca rozpadowi, efekt więc nie jest stały – utrzymuje się do 2 lat. Po przeprowadzonym zabiegu pacjent nie podlega hospitalizacji. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w przyrodzeni nie pozostawia żadnych blizn oraz ni powoduje zaburz wzwodu.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym cena

Jest to jedna z najtańszych iniekcji. Wydłużenie członka tą metodą jest cenowo uzależnione od ilości zastosowanej substancji oraz miasta w którym wykonywany jest zabieg. Koszt waha się w granicach 2 – 4 tysięcy złotych.

Chirurgiczne powiększenie penisa

Operacja polega na odsłonięciu ukrytej części prącia. Uzyskane przedłużenie to około 4 cm u niektórych panów przy korzystnych warunkach anatomicznych mówi się nawet o 6 cm. Ryzyko jakie wiąże się z zabiegiem nie jest jednak małe. Może bowiem dojść do uszkodzenia mechanizmu wzwodu czy zakażenia w trakcie operacji.

Chirurgiczne powiększenie penisa cena

Koszt powiększenia penisa przy pomocy skalpela to około 9 – 10 tysięcy złotych.

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Jeszcze inną metodą aby penis stał się dłuższy jest użycie własnej tkanki tłuszczowej. Jest to klasyczna operacja w której pacjent jest usypiany. Przedtem plastyk ocenia z którego obszaru zostanie pobrany tłuszcz do przeszczepu. Efekty porównywalne są do tych kwasie hialuronowym. Różnica polega na tym, że w trakcie tego zabiegu pod skóra zostaje umieszczone ciało obce.

Przeszczep tkanki tłuszczowej cena

Cena jaka należy zapłacić za tego typu operację to już znacznie wyższe koszta, oscylują one w granicach nawet 5 – 8 tysięcy złotych.

Powiększenie prącia

Tabletki na powiększenie członka bezpieczniejsza alternatywa operacji

Na rynku dostępna jest cała masa tabletek pozwalających na bezinwazyjne powiększenie członka. Podczas wyboru tego typu preparatów należy kierować się przede wszystkim składem produktu oraz opiniami innych użytkowników. Należy zwrócić uwagę, aby zastosowane substancji były naturalne, w taki sposób nie wyrządzimy sobie krzywdy. Dobre tabletki na powiększenie penisa to te oparte na bazie naturalnych ekstraktów. Nie tylko pod wpływem naturalnych procesów zachodzących w organizmie wydłużają członka. Dodatkowo wzmacniają męką potencji oraz usprawniają seksualnie. Duża cześć z nich dostępna jest bez recepty. Zadaniem tego typu suplementów jest dostarczenie potrzebnych minerałów oraz witamin. Stymulują one układ krążenia, naczynia krwionośne w penisie rozszerzają się, przepływ krwi usprawnia, a on sam staje się dłuższy. W ten prosty sposób możliwe jest uzyskanie większego penisa, mocniejszego libido przy równoczesnym zachowaniu 100 % bezpieczeństwa.

PeniSizeXL Najskuteczniejsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

 

PeniSizeXL totabletki które rekomendują internauci i to oni wystawili im tak dobrą rekomendację. Nie bez znaczenia także suplement ten zajmuje czołowe miejscu w rankingu! Co interesujące nie tylko mężczyźni zadowoleni są z efektów ale przede wszystkim ich partnerki!

Tabletki powiększające penisa >> ZOBACZ