Powiększenie penisa. Co jest prawdą, a co teorią wyssaną z palca? Sprawdź!

Każdy z nas jakieś kompleksy, niewiele jest osób, które całkowicie akceptują swój wygląd. Kobiety głownie mają problem z wielkością swoich piersi czy figurą, panowie narzekają przeważnie na wymiary swojego członka.

Czy warto inwestować w środki powiększające penisa?

Długość penisa nie jest najważniejsza, potwierdzają to specjaliści i mówią o tym kobiety, dla których najważniejsza jest fantazja partnera. Mimo to, dużo grupa mężczyzn mają kompleksy, wielu z nich szuka odpowiedzi się jak powiększyć penisa, żeby móc zadowolić swoją partnerkę. Wielkość penisa w pierwszej kolejności jest przenoszona drogą genetyczną, jego wielkość zależy też od narodowości. Jest to narząd, którego wymiar się zmienia w zależności o wieku, temperatury powietrza jak również sytuacji. Na rynku można kupić masę preparatów, które gwarantują, że zaledwie po kilkunastu dniach regularnego stosowania członek stanie się większy. Producenci tabletek na powiększenie penisa prześcigają się w ofercie coraz lepszych produktów. Mimo, że w sieci można znaleźć dużo informacji, opinii a nawet porad tak naprawdę trudno stwierdzić, które tabletki okażą się skuteczne, gdyż każdy organizm zachowuje się inaczej.Pastylki na zwiększenie wymiarów członka zazwyczaj zawierają składniki naturalnego pochodzenia, przede wszystkim substancje ziołowe, które poza tym zwiększają także popęd seksualny i doznania podczas zbliżenia seksualnego. Powiększenie penisa.

powiększenie penisa

We współczesnych czasach możliwości jest sporo, jednak trzeba być ostrożnym, nie wolno kupować środków niewiadomego pochodzenia, ponieważ mogą okazać się szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Tabletki na zwiększenie wymiarów członka najlepiej nabywać w aptekach bądź sprawdzonych sklepach w sieci internetowej. Niektóre środki nie tylko powiększają, ale zwiększają obwód penisa. Oczywiście pastylki nie będą miały takiej skuteczności jak operacja, nie mniej jednak zabieg przy użyciu skalpela jest zlecany osobom z poważnym problemem związanym z niedorozwojem penisa. Operacja jest skuteczna, ale wiąże się z dosyć dużym efektem. Możemy dostać stanu zapalnego, zabieg może nie odnieść oczekiwanego efektu, a jest bolesny, w niektórych sytuacjach może nawet dojść do kłopotów ze wzwodem. Powiększenie penisa nie jest łatwe. Przed podjęciem kroków, które mają na celu zwiększyć rozmiar penisa, warto poznać powód swoich kompleksów.

Powiększanie penisa – co jest prawdą a co teorią wyssaną z palca

Wielkość penisa teoretycznie nie ma znaczenia i większość kobiet to potwierdza, mimo to mężczyźni są zakompleksieni. Średnia długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę waha się w granicach 8-12 cm. Wymiary penisów różnią się od siebie i jest to zależne od takich czynników jak stres, zmęczenie, temperatura, wiek. Duże zainteresowanie tabletkami na wydłużenie i pogrubienie penisa świadczy jednoznacznie, że wielu mężczyzn nie jest zadowolonych ze swoich rozmiarów. Na rynku oferowanych jest dużo tabletek, ale nie wszystkie będą działały, dlatego przed ich zakupem należy przejrzeć opinie na temat wybranych produktów. Tabletki na powiększenie penisa  stymulują ukrwienie członka, przez co wydaje się większy. W związku z tym, będą skutecznym rozwiązaniem dla mężczyzn, zamierzających zrobić dobre pierwsze wrażenie na partnerce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ >> Rozmiar penisa. Czy jest gwarancją lepszego seksu?

Cieszącym się popularnością sposobem na zwiększenie wymiarów penisa jest pompka wodna, to urządzenie może podobno przyczynić się do wzrostu penisa nawet o sześć cm, poza tym producenci tego typu urządzeń gwarantują większą wytrzymałość i intensywniejsze orgazmy. Pompki należy używać codziennie przez 15-20 minut, jednak efekty są średnio zadowalające. Inną metodą są ćwiczenia ze specjalnymi odważnikami. Co ciekawe istnieją nawet plany treningowe, decydując się na tego rodzaju rozwiązanie najlepiej wcześniej skonsultować się z urologiem albo seksuologiem. Jeżeli będziemy wykonywać ćwiczenia bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę.

powiększenie penisa

Następnym urządzeniem, które rzekomo ma powiększyć penisa jest ekspander, który działa na zasadzie rozciągania. Jest to pewnego rodzaju usztywnienie ortopedyczne, które przy pomocy znikomych dawek nacisku ma zmobilizować komórki do odnowy. Prawda jest taka, że najskuteczniejsza będzie operacja, która niestety jest nie tylko droga, ale także niebezpieczna, gdyż możliwe jest, że wystąpią po niej powikłania. Zabieg chirurgiczny powiększania członka polega na nacięciu wiązadeł łączących kość łonową, wówczas członek opuszcza się i dzięki temu staje się dłuższy. Jest to jedna z niewielu metod, które na stałe powiększają przyrodzenie. Niestety tego rodzaju zabieg chirurgiczny wiąże się z ryzykiem pojawienia się powikłań, w najgorszym przypadku pacjent można stracić zdolność wzwodu, co wyklucza udane życie intymne. Zabiegi chirurgiczne są zalecane tylko mężczyzną, którzy cierpią na niedorozwój prącia tzw. mikropenis. Zabieg jest jednak obarczony poważnym ryzykiem i w niektórych przypadkach może narobić więcej szkód, niż przynieść korzyści.

Jak powiększyć penisa >> ZOBACZ