Jak wydłużyć członka nie wydając fortuny na drogie operacje

Długość penisa u mężczyzn , którzy zamieszkują Europę wynosi od 8 do 12 cm w spoczynku, nie jest to wymiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże wielu mężczyzn ma z tego powodu kompleksy. Ze względu na to, na rynku operuje się dużo wszelkiego typu tabletek, żeli i urządzeń, które podobno pagaja w uzyskaniu wymarzonych efektów.

Niektórzy cenią także specjalne ćwiczenia na powiększanie członka. Jaka jest efektywność takich działań? Jeżeli chodzi o treningi nie warto podejmować takich działań samodzielnie, gdyż można wyrządzić sobie krzywdę. Trzeba skorzystać pomocy lekarza, który zaproponuje nam najskuteczniejsze i bezpieczne rozwiązanie. Trzeba wiedzieć, że kompleksy wiążące się z wielkością członka siedzą w przysłowiowej głowie i w zasadzie od tego trzeba zacząć. Długość bądź obwód penisa nie zapewnia satysfakcji z życia intymnego, co potwierdza wiele kobiet i lekarze. Mężczyzna z dużym członkiem nie jest w stanie zadowolić swojej partnerki, jeśli jest nieczuły i brakuje mu fantazji.

Pamiętajmy, że trwałe powiększenie penisa jest możliwe poprzez zastosowanie skalpela, a tego rodzaju zabieg niestety wiąże się z olbrzymim ryzykiem. Operacyjne powiększenie członka polega na podcięciu wiązadeł łączących kość łonową, dzięki temu penis się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety tego rodzaju operacja wiąże się z ryzykiem nie tylko stanów zapalnych, ale ponadto trwałego uszkodzenia funkcji erekcji, co wyklucza udane życie seksualne. Czy warto w takiej sytuacji ryzykować? Lepiej zdecydować się na środki farmaceutyczne, które nie dają wprawdzie trwałych efektów, ale nie są obarczone tak olbrzymim ryzykiem, a dzięki nim tak samo można zrobić odpowiednie wrażenie na kobiecie i odbudować samoakceptację.

Wielu mężczyzn zastanawia się jak powiększyć penisa, rozwiązaniem w tym wypadku może okazać się pompka próżniowa. To urządzenie zalecane nawet przez lekarzy. Stosuje je wiele osób po urazach kręgosłupa, żeby móc osiągnąć wzwód, chociaż można stosować takie urządzenie również do celów powiększania członka. Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba nie zapominać, żeby zbyt mocno nie pompować, ponieważ może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych członka. Próba powiększania członka samodzielnie bez pomocy lekarskiej nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może mieć to nieodwracalne skutki, może dojść nawet do trwałych uszkodzeń narządu.

Przed podjęciem decyzji na rzecz powiększenia członka, najlepiej dobrze przemyśleć sprawę i dotrzeć do faktycznych przyczyn zachwiania samoakceptacji. Być może powiększanie członka okaże się zbędne. Często najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie partnerki, która zapewni nas, o akceptacji i że nas kocha. Tak czy inaczej, nie można dać się zwariować, należy również wybierać środki z wiarygodnych źródeł i nie próbować powiększać przyrodzenia bez konsultacji z lekarzem.

 3 najskuteczniejsze metody powiększenia penisa

Kompleksy związane z wielkością członka nikogo nie dziwią, podobnie jak kobiety są niezadowolone rozmiarem swoich piersi, tak mężczyźni nie zawsze cieszą się z rozmiarów swojego członka. Na rynku pojawia się wiele urządzeń a także środków, które mają na celu zwiększenie przyrodzenia. Chociaż średni rozmiar penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i większość mężczyzn mieści się w tej normie, panowie chcieliby dysponować jak największym sprzętem.

Skąd się biorą kompleksy?

Pomimo, że kobiety podkreślają, że nie wymiar, ale raczej fantazja jest najbardziej istotna, mężczyźni wciąż są zakompleksieni, świadczy o tym między innymi duże zainteresowanie preparatami na powiększenie przyrodzenia. Na rynku można znaleźć różnego rodzaju tabletki na powiększenie penisa – to jeden z popularniejszych sposobów. Wybór środków jest duży, jednak należy być ostrożnym, przede wszystkim należy wybierać środki , które pochodzą z wiarygodnych źródeł. Jeżeli chodzi o tabletki, to duża grupa z nich nie tylko ma na celu powiększyć członek, ale także korzystnie wypływać na wzwód a nawet popęd seksualny. Chociaż w Internecie można znaleźć rankingi dotyczące efektywności poszczególnych środków, należy nie zapominać, że każdy organizm jest inny, tak więc może inaczej reagować.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Buzdyganek naziemny właściwości i zastosowanie w suplementach na potencje

Wciąż rosnącą popularnością cieszą się również takie urządzenia jak pompka do penisa jest to sprzęt, który ma za zadanie zwiększenie członka i lepsze utrzymanie erekcji. Pompkę należy stosować z regularną częstotliwością, producenci gwarantują, że pierwsze efekty są widoczne już po kilku tygodniach. Trzecim sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa, specjalnie zaplanowane treningi poprzez jego stymulację, mają zwiększyć jego wymiar zarówno długość, jak i grubość. Poza tym ćwiczenia bardzo dobrze wpływają na wzwód, który jest silniejszy, pomagają też kontrolować wytrysk. Do najpopularniejszych ćwiczeń zalicza się tak zwane zsuwanie pierścienia, które powinno ćwiczyć każdego dnia przez około 30 minut. Polega ono na zrobieniu pierścienia składając kciuk z palcem wskazującym. Tak ułożoną dłoń należy zacisnąć na nasadzie członka. Podczas ćwiczenia penis musi pozostawać w lekkim wzwodzie.

Osoby, które mają bardzo duże kompleksy i poszukują najbardziej skutecznego sposobu na zwiększenie wymiarów członka, powinny zastanowić się nad zabiegiem operacyjnym. Przy czym należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto zaryzykować sprawność seksualną dla większego członka. Każdy zabieg operacyjny wiąże się z ryzykiem komplikacji, często może dojść do utraty zdolności erekcji. Dziś producenci prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych środków , które służą do powiększania członka, pamiętajmy, aby nie dać się zwariować i nie wierzyć we wszystko, co obiecują producenci. Wymiar nie jest najistotniejszy i tak twierdzi większość kobiet.