Jak przedłużyć orgazm? Najskuteczniejsze metody na dłuższy seks

Aktualnie żyjemy w czasach, gdzie osiąganie przyjemności uważa się za cel podstawowy. Zarówno pras jak media nieustannie przekonują, że stosunek seksualny musi gwarantować nasze całkowite zaspokojenie. Osiągnięcie orgazmu powinno stanowić nieodłączną codzienność.

Nieustanne, a zarazem paranoiczne myślenie o orgazmie nigdy cię do niego nie doprowadzi, a często może przynieść zupełnie przeciwny efekt. Jak powszechnie wiadomo osiągnięcie przez panów orgazmu nie jest czymś wybitnie trudnym, jednak nie wolno zapominać, że jego jakość może być zupełnie różna. To jak intensywne doznania odczuje mężczyzna zależy od kilku czynników w tym również od partnerki seksualnej.

Jak przedłużyć orgazm

Rodzaje orgazmu

Orgazm typowy

Jest to szczytowy moment seksualnego podniecenia i powiązanej z tym intensywnej rozkoszy. Zwykle występuje on już pod koniec stosunku seksualnego pod wpływem pobudzenia penisa w przypadku mężczyzn, zaś w przypadku kobiet łechtaczki. Dodatkowe odczucia jakie towarzyszą przezywaniu orgazmu to na pewno: przyspieszone tętno i oddech, ciepło obejmujące całe ciało, i już na sam koniec błogie odprężenie. Kobiecy orgazm trwa jednak zdecydowanie dłużej, u panów to zaledwie kilka sekund – głównie moment ten zbiega się z wytryskiem nasienia.

Orgazm psychogenny

Orgazm psychogenny nazywany jest także wyobrażeniowym. Można osiągnąć go na Kutek pobudzenia psychicznego. Do wystąpienia tego typu orgazmu nie potrzebna jest nawet stymulacja ciała. Centrum przyjemności w tej sytuacji staje się zaś fantazja erotyczna. Odczucia pojawiając się w trakcie przypominają te występujące podczas seksu.

Orgazm bolesny

Czasami dzieje się tak, iż orgazm staje się bolesny. U pań może występować w formie kłucia, ucisku czy pieczenia. Źródło bólu umiejscowione jest w okolicy narządów płciowych. U panów zdecydowanie rzadziej obserwuje ię orgazm bolesny. Pojawienie się tego rodzaju orgazmu ma ścisłe powiązanie z chorobami w okolicach gruczołu krokowego.

Przedwczesny wytrysk co to?

Wedle definicji jest to niezdolność zatrzymania wytrysku przed obopólnym doznaniem przyjemności przed upływem co najmniej dwóch minut od chwili rozpoczęcia stosunku seksualnego.

Przedwczesny wytrysk to obecni duży problem u mężczyzn. Ma on bezpośredni i znaczący wpływ na czerpanie przyjemności z odbywanego stosunku. Jeszcze niedawno większości z nas wydawało się ,iż problem ten dotyka głównie młodych i jeszcze niedoświadczonych mężczyzn. Okazuje się jednak, że dotyczy on sporej części dojrzałych panów. Nieleczony problem zbyt wczesnego wyrrysku może osłabić i doprowadzić do rozpadu intymnego pożycia między partnerami.

Sposoby na przedłużenie stosunku

Tabletki na dłuższy seks

To najpopularniejsza i najchętniej stosowana metoda przedłużenia stosunku seksualnego. Produkty tego typu regulują przede wszystkim poziom serotoniny zwanej również hormonem szczęścia. To właśnie serotonina ma największy wpływ na zbyt wczesny wytrysk. Rezultaty suplementowania tego typu preparatów powinny pojawić się po około tygodniu stosowania. Dodatkowo za korzyścią stosowania właśnie tej, a nie innej metody przemawia pełna dyskrecja, twoja seksualna partnerka nie musi przecież wiedzieć o twoich kłopotach.

Ćwiczenia mięśni Kegla

Systematyczne ćwiczenie właśnie mięśni Kegla pozwoli zachować pełną sprawność seksualna na długie lata. W celu zlokalizowania miejsca w którym mięsień ten występuje należy powstrzymać strumień moczu. Kolejno napiąć go kilkanaście razy w ciągu dnia. Dodatkowo mięsień ten odpowiada za zbyt wczesny wytrysk.

Stop and Go

Jest to metoda opracowana przez amerykańskich seksuologów. Chodzi o to by mężczyzna  zatrzymywał penetrację w momencie , gdy będzie bardzo blisko osiągnięcia pełnego orgazmu. W tym momencie warto skupić się na pieszczotach swojej partnerki. Ponowne podjęcie stosunku powinno nastąpić zaraz po opadnięciu erekcji.

Jak przedłużyć orgazm

Prezerwatywa

Używanie prezerwatywy o zwiększonej grubości może również nieco przedłużyć nasz stosunek. Jak wiadomo grubsza warstwa osłabia odczuwanie seksualnych bodźców, a to może opóźniać wytrysk. Niestety często dzieje się tak, że zbyt gruba prezerwatywa zmniejsza poziom zadowolenia z seksu.

Metoda uścisku

Metoda bardzo podobna do Stop and Go. Polega na przerwaniu penetracji od razu przed samym orgazmem, po czym przez około pół minuty należy uciskać wędzidełko, by przypadkiem do wytrysku nie doszło. Czynność tę można powtarzać, metodą tą można przedłużyć stosunek nawet do 20 min.

VigraFast najskuteczniejsze tabletki na potencje

vigrafast

 

VigraFast to kapsułki które stosują internauci i to oni wystawili im tak dobrą  rekomendację. Nie bez znaczenia również produkt ten zajmuje czołowe miejsce w rankingu! Co ciekawe, nie tylko panowie zadowoleni są z rezultatów… ale przede wszystkim ich partnerki! Zaburzenie erekcji obecnie nie stanowi zbyt dużego problemu i z całą pewnością nie może odebrać radości życia.

Najskuteczniejsze tabletki na potencję >> ZOBACZ