Buzdyganek naziemny właściwości i zastosowanie w suplementach na potencje

Buzdyganek naziemny to jednoroczna roślina występująca powszechnie w obszarze śródziemnomorskim, na piaszczystych stepach, Afryce podzwrotnikowej bądź środkowej Azji. Zawiera cenne właściwości seksualnego pobudzania, które zawdzięcza saponinie protodiocyna.

W swoim składzie zawiera takie związki jak polifenole, indole oraz saponiny. Substancje te zatrzymują czynność enzymów, przetwarzających testosteron anaboliczny. W związku z czym przeciwdziała przerostowi gruczołów sutkowych u mężczyzn tzw. ginekomastrii. Zmniejsza również łysienie spowodowane wysokim DHT. Dodatkowo buzdyganek naziemny nasila spermatogenezę u panów, a u kobiet owogenezę, obniża dolegliwości związane z andropauzą, potęguje produkcje białek.

Buzdyganek naziemny właściwości

Buzdyganek naziemny co zawiera?

Charakteryzuje go duża zawartość czynnych substancji:

Saponin sterydowych

Fitosteroli

Flawonidów

Alkaidów

Fenolokwasów

Szczawianów

Wapnia,potasu,żelaza,fosforu

Buzdyganek naziemny działanie

O wieków stosowany jako silny afrodyzjak. Buzdyganek ziemny na dzień dzisiejszy wchodzi w skład różnych suplementów przeznaczonych dla mężczyzn. Najważniejszym jego zastosowaniem jest wpływ na potencje. Obniżając ilość cholesterolu oraz trójglicerydów zapobiega on rozwojowi cukrzycy, miażdżycy oraz wyrównuje ciśnienie krwi. Zawiera silne właściwości antybakteryjne oraz przeciwgrzybiczne. Pobudza pracę nerek i wątroby, ale także łagodzi dolegliwości związane z prostatą i dodaje wigoru.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : SuperSize opinie efekty cena naturalne wydłużenie męskiego członka

Buzdyganek naziemny na potencje

Buzdyganek od wieków stosowany był w medycynie ludowej jako środek poprawiający libido oraz poprawiający erekcję. Naukowcy dowiedli, że ma wielkie znaczenie w trakcie podnoszenia poziomu testosteronu, przez co ma bezpośredni wpływ na zwiększenie jakości pożycia seksualnego. Stres, zaburzenia hormonalne bądź permanentne przemęczenie mają szanse zmniejszać produkcje tlenku azotu, a to odbija się na jakości życia seksualnego. Roślina ta skutecznie zwiększa frakcję testosteronu.

Tribulus terrestris efekty jakie możemy dostrzec do doprowadzenie do pobudzenia spermatogenezy, a więc lepszej produkcji plemników. Zwiększa także ich ruchliwość a także żywotność. Buzdyganek ziemny jest odpowiedzialny za odpowiedni poziom libido oraz ma wpływ na utrzymanie erekcji. Gwarantuje witalność seksualną. Suplementowanie buzdyganka to skuteczny sposób na utrzymanie testosteronu w normie, oraz jakości życia seksualnego na odpowiednim poziomie. Przyjmowanie ekstraktu nie powoduje żadnych reakcji niepożądanych, a to jest innowacyjnyą alternatywą dla farmaceutyków.

Buzdyganek naziemny suplementy

Wykorzystywanie buzdyganka przy produkcji suplementów przeznaczonych dla sportowców zapoczątkowali Bułgarzy. Tribulus terrestris opinie jakie możemy odszukać są zdecydowanie pozytywne. Obecnie wiele produktów zawierających ekstrakt tej rośliny przyjmowanych jest jako środki zwiększające potencje , a także legalnie i naturalnie zastępujące steroidowe preparaty. Przyjmowany jest zarówno w formie sproszkowanego ziela bądź owocu. Rezultatem stosowania produktów zawiewających buzdyganek ziemny jest zwiększenie masy mięśniowej a także siły.

Buzdyganek naziemny właściwości

Buzdyganek zwiększa również przepływ krwi w mięśniach przez namnożenie ilości erytrocytów – z tego powodu tak często przyjmowany jest przez sportowców oraz kulturystów. Poprzez swoje pobudzające oraz niwelujące zmęczenie właściwości jest alternatywą dla zwykłych preparatów zażywanych przed treningiem. W naturalny pobudza poziom anabolicznych hormonów pozwalając w legalny sposób wykorzystywać dodatkowe zapasy anabolicznego testosteronu sportowcom, dlatego też buzdyganek naziemny opinie które odnajdziemy w Internecie będą w dużej przewadze bardzo pozytywne, a mężczyźni korzystający z suplementów w 100 % usatysfakcjonowani.